Разлика помеѓу преработките на „Магдебург“

Одземени 26 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Брише: kk:Магдебург
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Магдебург)
с (Бот Брише: kk:Магдебург)
[[be:Горад Магдэбург]]
[[be-x-old:Магдэбург]]
[[bg:Магдебург]]
[[bar:Magdebuag]]
[[br:Magdeburg]]
[[bg:Магдебург]]
[[ca:Magdeburg]]
[[cs:Magdeburk]]
[[he:מגדבורג]]
[[ka:მაგდებურგი]]
[[kk:Магдебург]]
[[sw:Magdeburg]]
[[kv:Магдебург]]
2.061

уредување