Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ps:شورو
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава dv:ބުދަ ދުވަސް)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ps:شورو)
[[pag:Mierkoles]]
[[pnb:بدھ]]
[[ps:شورو]]
[[koi:Шӧрлун]]
[[km:ថ្ងៃពុធ]]
127.230

уредувања