Мем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава glk:میم
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува nl:Meme (memetica), sr:Mem (jedinica))
с (r2.7.2) (Робот: Додава glk:میم)
[[fr:Mème]]
[[gl:Meme]]
[[glk:میم]]
[[ko:밈]]
[[hi:मीम]]
7.011

уредување