Разлика помеѓу преработките на „Рабат“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਰਬਾਤ
с (Робот: Додава lad:Rabat)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pa:ਰਬਾਤ)
[[mt:Rabat (Marokk)]]
[[mr:रबात]]
[[xmf:რაბატი]]
[[mzn:رباط]]
[[ms:Rabat]]
[[nov:Rabat]]
[[oc:Rabat]]
[[pa:ਰਬਾਤ]]
[[pnb:رباط]]
[[pap:Rabat]]
[[war:Rabat]]
[[wo:Rabat]]
[[xmf:რაბატი]]
[[yo:Rabat]]
[[zh:拉巴特]]
277

уредувања