Разлика помеѓу преработките на „Пета-“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава uk:Пета-
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Пета на Пета- презапишувајќи врз пренасочување)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Пета-)
[[fi:Peta]]
[[sv:Peta]]
[[uk:Пета-]]
[[vi:Pêta]]
[[zh:拍它]]
7.187

уредувања