Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Pikardiya во az:Pikardi
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Pikardiya во az:Pikardi)
[[roa-rup:Picardie]]
[[frp:Pecardie]]
[[az:PikardiyaPikardi]]
[[bn:পিকার্দি]]
[[zh-min-nan:Picardie]]