Токо Каудио: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава la:Toccum
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Поправа пренасочувања)
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Toccum)
[[it:Tocco Caudio]]
[[kk:Токко-Каудио]]
[[la:Toccum]]
[[lmo:Tocco Caudio]]
[[hu:Tocco Caudio]]
34.422

уредувања