Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Одземени 8 бајти ,  пред 7 години
с
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ca:Flavi Gracià)
[[Категорија:Римски императори од 4 век]]
[[Категорија:Римски императорски конзули]]
[[Категорија:ЕгзекутираниПогубени римски императори]]
 
[[ar:جراتيان]]