Разлика помеѓу преработките на „Шампања-Ардени“

с
r2.6.2) (Робот: Ја менувам az:Şampan-Ardenne во az:Şampan-Arden
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Шампањ-Арден на Шампања-Арден)
с (r2.6.2) (Робот: Ја менувам az:Şampan-Ardenne во az:Şampan-Arden)
[[roa-rup:Champagne-Ardenne]]
[[frp:Champagne-Ardena]]
[[az:Şampan-ArdenneArden]]
[[bn:শম্পাইন-আর্দেন]]
[[zh-min-nan:Champagne-Ardenne]]
3.985

уредувања