Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Заштитени страници“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:Wikipedia protected pages
с (r2.7.2) (Робот: Додава ro:Categorie:Pagini protejate)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:Wikipedia protected pages)
[[pt:Categoria:!Páginas protegidas]]
[[ro:Categorie:Pagini protejate]]
[[simple:Category:Wikipedia protected pages]]
[[sk:Kategória:Wikipédia:Zamknuté stránky]]
[[sl:Kategorija:Zaščitene strani]]
109.264

уредувања