Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ps:يونۍ
[[pa:ਐਤਵਾਰ]]
[[pnb:اتوار]]
[[ps:يونۍ]]
[[koi:Кресення]]
[[km:ថ្ងៃអាទិត្យ]]
34.422

уредувања