Разлика помеѓу преработките на „Мега-“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lv:Mega
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Мега на Мега- презапишувајќи врз пренасочување)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv:Mega)
[[ka:მეგა...]]
[[ku:Mega-]]
[[lv:Mega]]
[[lt:Mega-]]
[[nl:Mega (voorvoegsel)]]
126.283

уредувања