Давид Луис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sl:David Luiz
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Νταβίντ Λουίζ)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sl:David Luiz)
[[ru:Давид Луис]]
[[sk:David Luiz]]
[[sl:David Luiz]]
[[sr:Давид Луиз]]
[[fi:David Luiz]]
5.331

уредување