Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава tt:Тайпей
[[tl:Taipei]]
[[ta:தாய்பெய்]]
[[tt:Тайпей]]
[[th:ไทเป]]
[[tg:Тайбэй]]
5.331

уредување