Разлика помеѓу преработките на „Христијанска населба“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Робот: Ја менувам nl:Christelijk kwartier во nl:Christelijk Kwartier
с (r2.7.1) (Робот: Додава nl:Christelijk kwartier)
с (r2.6.2) (Робот: Ја менувам nl:Christelijk kwartier во nl:Christelijk Kwartier)
[[he:הרובע הנוצרי]]
[[jv:Kampung Kristen (Yerusalem)]]
[[nl:Christelijk kwartierKwartier]]
[[no:Det kristne kvarter]]
[[pnb:کرسچن کوارٹر]]
3.985

уредувања