Разлика помеѓу преработките на „Гренобл“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Qrenobl во az:Qrönobl
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Grenoble)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Qrenobl во az:Qrönobl)
[[an:Grenoble]]
[[frp:Grenoblo]]
[[az:QrenoblQrönobl]]
[[be:Горад Грэнобль]]
[[be-x-old:Грэнобль]]
126.790

уредувања