Разлика помеѓу преработките на „971“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lv:971. gads
с (Робот: Додава se:971)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv:971. gads)
[[ht:971 (almanak jilyen)]]
[[la:971]]
[[selv:971. gads]]
[[lb:971]]
[[lt:971 m.]]
[[qu:971]]
[[ru:971 год]]
[[se:971]]
[[sa:९७१]]
[[sq:971]]
[[sl:971]]
[[sr:971]]
[[se:971]]
[[sh:971]]
[[su:971]]