Кралство Србија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава fa:پادشاهی صربستان
(Одбиени последните 2 промени во текстот и вратена ревизијата 2577355 на ZéroBot)
с (r2.7.3) (Робот: Додава fa:پادشاهی صربستان)
[[es:Reino de Serbia]]
[[eu:Serbiako Erresuma]]
[[fa:پادشاهی صربستان]]
[[fr:Royaume de Serbie]]
[[gl:Reino de Serbia (1882-1918)]]
7.187

уредувања