Формула: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додава: sh:Formula
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: uk:Формула)
с (Бот Додава: sh:Formula)
[[pt:Fórmula]]
[[ru:Математическая формула]]
[[sh:Formula]]
[[simple:Formula]]
[[sl:Formula]]
59.415

уредувања