Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава es:Universidad estatal de Tetovo
[проверена преработка][проверена преработка]
ZéroBot (разговор | придонеси)
с r2.7.1) (Бот Додава: fr:Université d'État de Tetovo
ZéroBot (разговор | придонеси)
с r2.7.1) (Робот: Додава es:Universidad estatal de Tetovo
Ред 19:
[[de:Universität Tetovo]]
[[en:State University of Tetovo]]
[[es:Universidad estatal de Tetovo]]
[[fr:Université d'État de Tetovo]]
[[no:Statsuniversitetet i Tetovo]]
34.422

уредувања