Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1679 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1679 births
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1679)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1679 births)
[[ru:Категория:Родившиеся в 1679 году]]
[[se:Kategoriija:Riegádeamit 1679]]
[[simple:Category:1679 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1679]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1679]]
109.264

уредувања