Категорија:Родени во 1593 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1593 births
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1593)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1593 births)
[[ru:Категория:Родившиеся в 1593 году]]
[[se:Kategoriija:Riegádeamit 1593]]
[[simple:Category:1593 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1593]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1593]]
109.264

уредувања