Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ps:جمعه
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава dv:ހުކުރު ދުވަސް)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ps:جمعه)
[[pa:ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ]]
[[pnb:جمعہ]]
[[ps:جمعه]]
[[koi:Витӧдзлун]]
[[km:ថ្ងៃសុក្រ]]
34.422

уредувања