Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1493 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1493 births
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1493)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1493 births)
[[ru:Категория:Родившиеся в 1493 году]]
[[sq:Kategoria:Lindje 1493]]
[[simple:Category:1493 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1493]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1493]]
109.264

уредувања