Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1487 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1487 births
с (r2.7.1) (Робот: Додава or:ଶ୍ରେଣୀ:୧୪୮୭ ଜନ୍ମ)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1487 births)
[[ro:Categorie:Nașteri în 1487]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1487 году]]
[[simple:Category:1487 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1487]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1487]]
109.264

уредувања