Категорија:Родени во 1353 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1353 births
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1353)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1353 births)
[[ro:Categorie:Nașteri în 1353]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1353 году]]
[[simple:Category:1353 births]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1353]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1353]]
109.264

уредувања