Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1111 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1111 deaths
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1111)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:Category:1111 deaths)
[[ro:Categorie:Decese în 1111]]
[[ru:Категория:Умершие в 1111 году]]
[[simple:Category:1111 deaths]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 1111]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1111]]
109.264

уредувања