Мансфелдер Грунд-Хелбра: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава ms:Mansfelder Grund-Helbra
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава ms:Mansfelder Grund-Helbra)
[[de:Verbandsgemeinde Mansfelder Grund-Helbra]]
[[en:Mansfelder Grund-Helbra]]
[[ms:Mansfelder Grund-Helbra]]
[[nl:Verbandsgemeinde Mansfelder Grund-Helbra]]
[[pl:Gmina związkowa Mansfelder Grund-Helbra]]
11.502

уредувања