830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Одземени 30 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Брише kk:Б. з. д. 832 жыл (strongly connected to mk:838 п.н.е.)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува fr:Années 830 av. J.-C.)
с (Робот: Брише kk:Б. з. д. 832 жыл (strongly connected to mk:838 п.н.е.))
[[fr:Années 830 av. J.-C.]]
[[it:Anni 830 a.C.]]
[[kk:Б. з. д. 832 жыл]]
[[la:Decennium 84 a.C.n.]]
[[ms:830-an SM]]
85.496

уредувања