Евангелие според Јован: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам vi:Phúc âm John во vi:Phúc Âm John
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Ìhìnrere Jòhánù)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам vi:Phúc âm John во vi:Phúc Âm John)
[[ug:يۇھاننا بايان قىلغان خۇش خەۋەر]]
[[vep:Evangelii Joannan mödhe]]
[[vi:Phúc âmÂm John]]
[[yo:Ìhìnrere Jòhánù]]
[[zh:約翰福音]]
127.231

уредување