Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава pa:ਲੀਮਾ
[[oc:Lima]]
[[mhr:Лима]]
[[pa:ਲੀਮਾ]]
[[pnb:لیما]]
[[pap:Lima]]
85.496

уредувања