Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив“

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава gv:Tel Aviv-Yafo
с (Робот: Ја менувам Категорија:Список на објекти заштитени од УНЕСКО во Категорија:Светско наследство на УНЕСКО)
с (r2.7.1) (Робот: Додава gv:Tel Aviv-Yafo)
[[fr:Tel Aviv-Jaffa]]
[[fy:Tel Aviv]]
[[gv:Tel Aviv-Yafo]]
[[gd:Tel Aviv]]
[[gl:Tel Aviv]]
34.422

уредувања