Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.2) (Робот: Додава ilo:Papa Adriano VI
[[ko:교황 하드리아노 6세]]
[[hr:Hadrijan VI.]]
[[ilo:Papa Adriano VI]]
[[id:Paus Adrianus VI]]
[[it:Papa Adriano VI]]
7.011

уредување