Најсеауе: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ms:Neißeaue
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh:奈塞奥埃)
с (Робот: Додава ms:Neißeaue)
[[it:Neißeaue]]
[[kk:Найссеауэ]]
[[ms:Neißeaue]]
[[nl:Neißeaue]]
[[no:Neißeaue]]
85.496

уредувања