Разлика помеѓу преработките на „Синапса“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.2) (Робот: Ја менувам sr:Синапсе во sr:Синапса
с (r2.7.3) (Робот: Додава ky:Синапс)
с (r2.6.2) (Робот: Ја менувам sr:Синапсе во sr:Синапса)
[[ru:Синапс]]
[[sk:Synapsia (neurológia)]]
[[sr:СинапсеСинапса]]
[[fi:Synapsi]]
[[sv:Synaps]]
3.985

уредувања