Разлика помеѓу преработките на „Синагога Тиферет Израел“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.6.2) (Робот: Ја менувам nl:Tiferet Yisrael-synagoge во nl:Tiferet Jisrael-synagoge
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам nl:Tiferet Yisrael Synagoge во nl:Tiferet Yisrael-synagoge)
с (r2.6.2) (Робот: Ја менувам nl:Tiferet Yisrael-synagoge во nl:Tiferet Jisrael-synagoge)
[[fr:Synagogue Tiferet Israel]]
[[he:בית הכנסת תפארת ישראל]]
[[nl:Tiferet YisraelJisrael-synagoge]]
[[pl:Synagoga Tiferes Israel w Jerozolimie]]
[[ru:Синагога Тиферет Исраэль]]
3.985

уредувања