Јозеф Хајдн: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ie:Joseph Haydn
с (Робот: Додава stq:Franz Joseph Haydn)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ie:Joseph Haydn)
[[id:Joseph Haydn]]
[[ia:Joseph Haydn]]
[[lijie:Joseph Haydn]]
[[is:Joseph Haydn]]
[[it:Franz Joseph Haydn]]
[[lv:Jozefs Haidns]]
[[lb:Joseph Haydn]]
[[lij:Joseph Haydn]]
[[lt:Franz Joseph Haydn]]
[[lij:Joseph Haydn]]
[[hu:Joseph Haydn]]
[[mr:जोसेफ हायडन]]
34.422

уредувања