Разлика помеѓу преработките на „Гибони“

Одземени 14 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише diq:Cibon (deleted)
с (r2.7.2) (Робот: Брише eo, es, eu, fr, hu, it, la, pl, ru, sv, tr, uk)
с (Робот: Брише diq:Cibon (deleted))
[[tg:Гиббонҳо]]
[[vi:Họ Vượn]]
[[diq:Cibon]]
[[zh:长臂猿]]
85.496

уредувања