Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината, пред 6 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава gv:Organe (ronsaghey-kirpey)
[[fa:اندام]]
[[fr:Organe]]
[[gv:Organe (ronsaghey-kirpey)]]
[[gl:Órgano]]
[[ko:기관 (해부학)]]
7.011

уредување