Отвори го главното мени

Промени

Додаден 21 бајт ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава te:గిగా-
[[fi:Giga]]
[[sv:Giga]]
[[te:గిగా-]]
[[uk:Гіга-]]
[[vi:Giga]]
277

уредувања