Разлика помеѓу преработките на „Тера-“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава te:టెరా-; менува ca:Tera-, zh:太拉
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Тера на Тера- презапишувајќи врз пренасочување)
с (r2.7.3) (Робот: Додава te:టెరా-; менува ca:Tera-, zh:太拉)
[[bg:Тера-]]
[[br:Tera]]
[[ca:Tera-]]
[[cs:Tera]]
[[et:Tera-]]
[[fi:Tera (kerrannaisyksikkö)]]
[[sv:Tera]]
[[te:టెరా-]]
[[vi:Têra]]
[[zh:太拉]]
277

уредувања