Разлика помеѓу преработките на „Конектикат“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам sq:Connecticut во sq:Konektikati
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам mr:कनेटिकट во mr:कनेक्टिकट)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам sq:Connecticut во sq:Konektikati)
[[sa:कनेक्टिकट्]]
[[sco:Connecticut]]
[[sq:ConnecticutKonektikati]]
[[scn:Connecticut]]
[[simple:Connecticut]]
1.410

уредувања