Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Брише diq:Voronej (eyalet)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава se:Voronezj oblast)
с (r2.7.3) (Робот: Брише diq:Voronej (eyalet))
[[vi:Voronezh (tỉnh)]]
[[war:Voronezh Oblast]]
[[diq:Voronej (eyalet)]]
[[zh:沃罗涅日州]]
127.228

уредувања