Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава gn:Katalã ñe'ẽ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава zh-yue:加泰隆尼亞文)
с (Робот: Додава gn:Katalã ñe'ẽ)
[[frp:Catalan]]
[[ast:Catalán]]
[[gn:Katalã ñe'ẽ]]
[[az:Katalan dili]]
[[bn:কাতালান ভাষা]]
85.496

уредувања