Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Европа“

с
r2.7.2) (Робот: Додава da:Kategori:Påbegyndte artikler om lande i Europa
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Sơ khai châu Âu)
с (r2.7.2) (Робот: Додава da:Kategori:Påbegyndte artikler om lande i Europa)
[[bg:Категория:Мъничета за Европа]]
[[cy:Categori:Egin Ewrop]]
[[da:Kategori:Påbegyndte artikler om lande i Europa]]
[[en:Category:Europe stubs]]
[[fa:رده:مقاله‌های خرد اروپا]]
1.410

уредувања