Разлика помеѓу преработките на „Пливање на светското првенство во водени спортови 2009 - 100м грбно во машка конкуренција“

с
с (r2.7.3) (Робот: Додава no:VM i svømming 2009 – 100 meter ryggsvømming herrer)
[[it:Campionati mondiali di nuoto 2009 - 100 metri dorso maschili]]
[[nl:Wereldkampioenschappen zwemmen 2009 - 100 meter rugslag mannen]]
[[no:VM i svømming 2009 – 100 meter ryggsvømming herrer]]
[[pt:Natação no Campeonato Mundial de Esportes Aquáticos de 2009 - 100m costas masculino]]
[[ru:Плавание на чемпионате мира по водным видам спорта 2009 — Мужчины, 100 м, на спине]]
7.187

уредувања