Борка Аврамова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава bg:Борка Аврамова
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Робот: Додава bg:Борка Аврамова)
[[Категорија:Тетовци]]
 
[[bg:Борка Аврамова]]
[[sr:Борка Аврамова]]
5.331

уредување