Разлика помеѓу преработките на „Антарктик“

Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава my:အန္တာတိက
с (Бришење на "PALMERPENGUINB.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslwoodward|Jameslwood...)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава my:အန္တာတိက)
[[mwl:Antártica]]
[[mn:Антарктид]]
[[my:အန္တာတိက]]
[[nah:Antartida]]
[[nl:Antarctica]]
126.283

уредувања