Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Институции на Европската Унија“

с
r2.7.2) (Робот: Додава no:Kategori:Den europeiske unions institusjoner
с (r2.7.3) (Робот: Додава la:Categoria:Instituta Unionis Europaeae)
с (r2.7.2) (Робот: Додава no:Kategori:Den europeiske unions institusjoner)
[[nl:Categorie:Instelling van de Europese Unie]]
[[ja:Category:欧州連合の機構]]
[[no:Kategori:Den europeiske unions institusjoner]]
[[oc:Categoria:Institucion de l'Union Europèa]]
[[pl:Kategoria:Instytucje Unii Europejskiej]]
1.410

уредувања