Самара: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:سامارا во ar:سامارا, روسيا)
сНема опис на уредувањето
{{Русија}}
 
[[Категорија:РускиНикулци никулциза Русија<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Самарска област]]
[[Категорија:Градови во Русија]]